Promocja stron
margonemfansite
margonemfansite


Zobacz koniecznie!
Start arrow Tancerz Ostrzy arrow 100lvl w kilka tygodni - Co i jak?
100lvl w kilka tygodni - Co i jak? Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 543
KiepskiŚwietny 
19.05.2010.

W tym temacie postaram się wam przedstawić, jak łatwo i dosyć szybko, można nabić 100 lvl Tancerzem Ostrzy.Na początku rodzimy się w Wozie Ajszy. Wychodzimy z wozu.

 • 1-3 lvl - expimy na królikach, które znajdują się tuż przed wozem, z którego wyjdziemy. Więcej królików znajduje się również po naszej prawej stronie. Do 3 lvl'a nie opłaca się kupować uzbrojenia, ponieważ lvl idzie błyskawicznie, więc tylko stracimy pieniądze.

 • 3-6 lvl - od 3 lvla przenosimy się na świerszcze. 4 lvl można jeszcze dobić na króliczkach, jednak wymaga to trochę więcej czasu. Gdy mamy już 5 lvl można kupić 1 uzbrojenie, czyli buty, rękawice no i przydał się jakiś mieczyk ;D. Od 5 lvla idziemy na szerszenie, gdzie spędzamy ok 2 lvle. Po wbiciu 7 lvla, przydała by się zbroja. Zbroi nie kupujemy na mniejszych lvl'ach, ponieważ dotyczy to też tego samego przypadku, który pojawia się w punkcie.

 • 7-10 lvl - idziemy do groty, która znajduje się na górze mapki. Najlepiej expić jest tam trybem walki turowej. 10 lvl można spokojnie tam wbić, jednak jak wybijemy wszystkie mobki znajdujące się w tej grocie, możemy się przejść na dół mapki, gdzie można spotkać pancerniki oraz jelenie.


 • Po osiągnięciu 10 lvl`a opuszczamy wioskę startową.

 • 10-14 lvl Po opuszczeniu wioski udajemy się do Torneg, gdzie wykonujemy 2 bardzo ważne questy dla małego lvla. 1 z nich toWykonaj prace gospodarcze dla Idalii z Torneg", z którego otrzymamy rękawice, a 2 to Rozwiąż konflikt pomiędzy zakochaną parą z Torneg", z którego otrzymamy Hełm Dena. Po zrobieniu tych 2 questów, udajemy się mapkę niżej, czyli do Starych Ruin, gdzie wbijamy 11 lvl i udajemy się do Ithan zrobić questa na pierścień szczurołapa. Następnie wracamy do Starych ruin gdzie expimy na wilkach do 14 lvla.

 • 14-18 lvl Po osiągnięciu 14 lvla, udajemy się do podziemi zamku w Starych Ruinach. Są tam Nieumarli (17,19,20 lvl`e). Zostajemy na nich do ok. 17-18 lvla.
 • 18-20 lvl Tutaj pozostajemy cały czas w okolicach miasta Torneg. Najpierw jednak opłaca się odwiedzić sklep u Alrika w Torneg, gdzie można zaopatrzyć się w nowe rzeczy na 18 lvl. Gdy zakupimy już ekwipunek, udajemy się do Kryjówki Dzikich Kotów (2 mapka na prawo od Torneg), gdzie expimy na tygrysach i pumach do 20 lvla.

 • Od 20 lvl`a zaczyna się prawdziwa zabawa...

 • 20-25 lvl Warto zaopatrzyć się w ekwipunek z kotołaka (chodzi mi tu o kaptur, zbroję i sztylet), oraz buty i rękawice od Anareta z Eder. Gdy już skolekcjonujemy cały ekwipunek na 20 lvl, ruszamy na Demony w siedzibie maga w Eder. (prawy górny róg mapki). Expimy na nich do 25 lvl`a.

 • 25-32-34 lvl Na 25 lvl`u zmieniamy ekwipunek na: dobry pierścień zręczności, oraz rękawice z Paladyńskiego Apostaty (elita, 25 lvl). Zbroje i mieczyk możemy kupić u Alrika z Torneg. Ruszamy na Zulusy. Znajdują się one na mapkach nad Karka-Han. Na 25 lvl`u możemy do 26-27 zostać na żółtej mapce, czyli w Tygrysiej granicy. od 27 lvl`a ruszamy do Osady Zulusów, gdzie po raz pierwszy doświadczamy czym jest `DEDANIE`. Na 28-29 lvlu warto zaopatrzyć się w ekwipunek z goblinów. Jeżeli mamy pieniądze, to warto zainwestować w uniakty, ponieważ będą nam długo służyć. Osada jest mapką czerwoną, przez co małe lvl`e narażone są na częste dedy. W osadzie zostajemy mniej więcej do 32-34 lvla. W miarę swoich sił.

 • 34-37 lvl Idziemy na Ghule. Znajdują się one w Wiosce Ghuli. Expowisko przygotowujące po trochu do expu na Orkach, ponieważ Ghule nie są już tak słabe jak Zulusy. O ekwipunku już nie będę pisała, ponieważ już nabędziecie doświadczenia... Uważamy, bo czerwona mapka.

 • 37-43 lvl Orki. Zajdują się one 2 mapki pod Ithan, i są na 2 mapkach(Zburzona twierdza i Nawiedzony jar, + jaskinie). Orki są dosyć nudną i żenującą fazą expa. Najgorzej expi się na nich od 40 do 43 lvl`a, ponieważ expi na nich dużo ludzi, przez co lvl idzie trochę wolno.

 • 43-48 lvl Przenosimy się na mapkę obok orków, czyli Mroczny przesmyk. Znajdują się tu węże (Grzechotnik 47lvl, Kobra 49lvl) oraz Harpie (Zwykła 51lvl, Złota 54lvl). Warto tu posiedzieć dosyć długo, ale musimy uważać tak jak na mapce z Zulusami i Ghulami, ponieważ czerwona mapka.

 • 48-53 lvl Udajemy się na mapkę nad Mrocznym przesmykiem, czyli Zapomniany szlak. Są na niej węże oraz Orły i Śnieżne tygrysy. Orły mają 55 i 58 lvl'e, tygrysy 57 lvl'e. Znajduje się tu również grota z galaretkami. Mają one 57,59,60 lvl`e. Czerwona mapka.

 • Po osiągnięciu 53 lvl`a, czeka nas całkowita zmiana otoczenia...

 • 53-57 Teraz całkowita zmiana otoczenia. Przenosimy się do Sosnowego odludzia na Galarety i pszczoły(jaskinia w lewym górnym rogu). Pszczoły są w grupach po 2-3, a nawet 4. Mają 48 i 51 lvl`e. Występuje też Pszczoła królówka, elita 57. Galarety są dalej, mianowicie trzeba zejść do Prastarej kopalni eroch, zejść na sam dół, gdzie znajduje się następna jaskinia, z galaretkami 51 lvl. Na tych galaretkach i pszczołach bardzo łatwo można wbić 57 lvl.

 • 57-60 lvl. Pozostajemy w tej samej jaskini, jednak przenosimy się do sąsiedniej jaskini, gdzie są galarety przeźroczyste z 63 lvlami, w grupach po 2-3. Wbijamy na nich 60 lvl i wykonujemy Heros Questa".

  Po Hero Queście, zaczyna już lecieć z górki...

 • 60-69 lvl Zostajemy na sosnowym odludziu, jednak idziemy do jaskini z Wermontami. Exp idzie tam bardzo szybko, co pozwala na wbicie kilku lvli dziennie. Dla urozmaicenia, możemy iść na kolorowe galaretki, które znajdują się w grocie z pszczołami, na niższym poziomie.

 • 69-77 lvl Przenosimy się na dalszy poziom jaskini z wermontami, gdzie spotkamy Demilisze. Są one w grupach po 2-3-4-5. A są też również w grupach z Wermontami. Idzie tam po około 15-25 tysięcy doświadczenia. Wbijamy 77 lvl i się z tamtąd wynosimy :P

 • 77-82 Idziemy na Minotaury, które są w Nizinie wieśniaków w Labiryncie Wyklętych. Expimy na nich do 82. Warto tu posiedzieć, bo spotkałam się z przypadkami, gdzie gracze weszli, zabili 2 minotaury i wyszli, bo stwierdzili, że mało idzie expa. Dużo więcej doświadczenia idzie na poziomie 2, gdzie są grupki po 3-4 minutaury.

 • 82-90 Korredy oraz Szkielety. Korredy znajdują się w Winnicy Meflakasti, w magazynie win na 2 i 3 poziomie. Są one również w Zielonej Grocie, która jest obok magazynu. Na korredach expimy do 86-87 lvla, po czym przenosimy się na Szkielety, gdzie wbijamy do 89. Końcówkę dobijamy na Korredach, bądź szkieletach. Komu wygodniej.

 • 90-100lvl. Idziemy na impy. Są one w Sosnowym odludziu, w jaskini w prawym górnym rogu. Tu nie ma co opisywać. Exp, exp i exp - byle wytrwale do 100 lvla.


 • Uwaga! Ten poradnik napisałam na własnych doświadczeniach. Sama expiłam tak, jak w tym poradniku jest napisane!

  Jest to mój pierwszy poradnik, więc mogą być niedociągnięcia, za które z góry przepraszam. --- Pozdrawiam, Czarnaa.

  Zmieniony ( 20.05.2010. )
   
  Polska scena gier MMO Najlepsze gry via www - rpg online! Najlepsze gry online w polskim internecie TOP50 Gry Najlepsze gry MMO w sieci :)   Gry MMO<www.rohanonline.pl Zespol Takt
   
  25.07.2014.

  Projekt i realizacja dla Margonem Fansite (2008):

  System zarządzania treścią (CMS):

  Zaprojektowano dla:

  • Mozilla Firefox

  Zachowano zgodność z:

  • Internet Explorer (moduł zmiany wielkości czcionki nie obsługuje wersji IE niższych niż 7)
  • Opera (sporadyczne zaburzenia układu treści)
  • Apple Safari

  Zastosowano:

  Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

  kontakt glowna szukaj plus minus standard projekt (design) gora