Witamy !
Jeżeli chcesz komentować artykuły lub pisać w shoutboxie wystarczy się zarejestrować i zalogować.
Promocja stron
margonemfansite
margonemfansite


Zobacz koniecznie!
Start
Rewolucja w podziale potworków! Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 34
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Natchniony [Super ADM MF]   
19.10.2009.

Thinker zapowiedział nowy podział potworków. 

"Nie jeden z was wie, że powstał problem expienia na elitach. Tzn, elity powinny wyrzucać fajne itemki i być rzadkie, a nie być czymś popularnym i zwyczajnym. Zasadniczo z takiej sytuacji są 2 wyjścia, zmienić potworki na zwykłe i zabrać im unikaty, albo odwrotnie - zaakceptować to. Jako, że gracze już posiadają miliony unikatów, cofanie tego było by ciężkie. Ostatecznie postanowiłem zrobić trochę inaczej, co przestawiam poniżej."

"1. Potworek zwykły 
2. Elita,  
3. Elita II  
4. Heros  
5. Nowy typ potworków: tytan


Szczegóły w dalszej części newsa oraz na FORUM MARGONEM 

 

"Nie jeden z was wie, że powstał problem expienia na elitach. Tzn, elity powinny wyrzucać fajne itemki i być rzadkie, a nie być czymś popularnym i zwyczajnym. Zasadniczo z takiej sytuacji są 2 wyjścia, zmienić potworki na zwykłe i zabrać im unikaty, albo odwrotnie - zaakceptować to. Jako, że gracze już posiadają miliony unikatów, cofanie tego było by ciężkie. Ostatecznie postanowiłem zrobić trochę inaczej, co przestawiam poniżej.

Pierwsze założenie, oczywiste dosyć, elity i lepsze potworki dochodzą z czasem, zależnie od poziomu. Tzn, że na 20lvl nie ma nic silniejszego niż elita zwykła, dopiero elita II dochodzi powyżej 30lvl. Także to co mówię nie dotyczy poziomów najniższych, a w zasadzie celuję to w poziomy powyżej 50lvl.

1. Potworek zwykły - powinna to być bestia (zwierze), z której lecą śmieci, skóry, kły.
2. Elita, to humanoid, czy też inny potwór używający zbroi i broni. Z takich potworków wylatują zbroje i bronie, w tym, przedmioty unikatowe. Heroiczne przedmioty lecą tylko z elit pojedynczych.
3. Elita II występuję pojedynczo, z rzadka podwójnie (jak Tolloki 73lvl). Posiada wiele unikatów, kilka heroików i 1-2 legendy, ew 3, kiedy każda dla innego zestawu profesji.
4. Heros - to samo co elita II, z tą różnicą, że respi się 10 razy rzadziej i ma 10 razy większy loot. No i zmienne lokacje. Dodatkowo chciałbym utrudnić jego bicie w pojedynkę, nie poprzez sztuczne wzory, a poprzez umiejętności w walce, które bardzo to utrudnią, np. częsta szansa ogłuszenie lub lodowy pocisk (duże spowolnienie).
5. Nowy typ potworków: TYTAN, podobny do elity II, ale ok 10 razy więcej życia, respienie się raz dziennie i uwaga: 100% szansy na co najmniej unikat. Przez to, iż posiada ogromnie dużo życia będzie wymagana DUŻA grupa, by go zabić. Dodatkowo będzie posiadać umiejętność 'boska interwencja'. Przy ataku osoby/grupy która 100% zniszczy loot używa czaru, który zadaje 100tyś obrażeń. Czyli osoby niszczące loot nie będą mogły go bić. Dodatkowo ilość lootów będzie zwiększana co 3 osoby w grupie, 1-3=1item, 4-6=2itemki, 7-9=3itemki.

W nowym silniku na 100% dodamy więcej ciekawych umiejętności dla potworków, jak również potworki typu elita II i lepsze będą mieć indywidualne zestawy cech, tak aby walka z każdym takim potworkiem była inna.
Edytowany 13:07:54 16.10.2009 przez Thinker
 
Polska scena gier MMO Najlepsze gry via www - rpg online! Najlepsze gry online w polskim internecie TOP50 Gry Najlepsze gry MMO w sieci :)   Gry MMO<www.rohanonline.pl Zespol Takt
 
25.07.2014.

Projekt i realizacja dla Margonem Fansite (2008):

System zarządzania treścią (CMS):

Zaprojektowano dla:

  • Mozilla Firefox

Zachowano zgodność z:

  • Internet Explorer (moduł zmiany wielkości czcionki nie obsługuje wersji IE niższych niż 7)
  • Opera (sporadyczne zaburzenia układu treści)
  • Apple Safari

Zastosowano:

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Ankieta
Jak spędzasz wakacje ?
 
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Statystyka
Odwiedzających: 15398693
Gościmy
kontakt glowna szukaj plus minus standard projekt (design) gora