Promocja stron
margonemfansite
margonemfansite


Zobacz koniecznie!
Start arrow Twórcy gry
Twórcy Margonem Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 313
KiepskiŚwietny 
22.12.2008.

Witam! chciałbym wam dziś przedstawić wszystkich mg,smg pomocników oraz administratorów  :

Thinker – Ten pan jest naszym administratorem. "Margonem" było jego pracą magisterską. Zarządza wszystkimi moderatorami czatu, super mistrzami gry i mistrzami gry. Aktualnie tworzy też drugą grę, podobną do Margonem. O jej nazwie dowiemy się już wkrótce :)

Xentis - Super  mistrz gry (smg), jego outfit  bardzo przypomina wampira,  Bardzo przyjazny pan jako pierwszy z smg,mg oraz pomocników, odpowiada za poetycką i literacką stronę projektu  margonem  jest  mgr inż. automatyki przemysłowej jako scenarzysta tworzy też  zarys większości  części Margonem  koordynując oraz nadzorując ich tworzenie przez innych pracowitych mg lub pomocników .

Zły Patryk – To już nasz metalowiec ,znaczy się jest super ostry pan, Super  mistrz gry (smg) tworzy on nową wersje silnika gry , jest on  autorem narzędzi służących do tworzenia gry margonem  stworzył on też : strony pomocy, systemu płatności ,jest on też głównym koordynatorem prac na  questami . 

Cahir – To Jest   Super mistrz gry (smg) oraz  nasz słodki ,tęczowy miś lubi dokarmiać kotki po nocach ,  jest ona studentką akademii sztuk pięknych odpowiada za estetykę i dobór elementów   części  do mapek . Jak jej się chce czasami pisze też dialogi dla Npc . Jej pierwszy projekt to współpraca nad wykonaniem wszystkich wnętrz do Miasta Nithal ,obecnie zajmuje się dużymi i skomplikowanymi mapkami terenu.

Elejlon – To jest Super mistrz gry (smg) mgr inż. informatyki ,prezes firmy  prezes firmy RNT Sp. z o.o., do której należy Margonem ,Nasza gra nie ma żadnych problemów prawnych ponieważ ten pan wszystkie rozwiązuje ( Dodam też że to bardzo tajemniczy pan nic nie piszący na forum ? dziwne … dlatego tylko to o nim wiadomo ).

Devilan – (Też dziwny pan tak samo jak ten u góry ale też coś o nim wiemy) To jest ( Mg) Mistrz gry zapewnia administrację techniczną i utrzymanie w działaniu wszystkich serwerów Margonem.

Zła Lucyllka – Jest ona tym na kogo wszyscy czekali nabiła pierwsza 200 lvl ( gratulujemy) ale jednak postanowiła przestać expić  i oddała się całkowicie grze jest ona furiatką ale ma dobre serduszko i wszystkim pomaga. A tak ogólnie jest ona mg w Realu pracuje ona jako nauczycielka a w grze piszę questy i dialogi ale to czasami a zajmuje się jeszcze grafikami  npc w grze.

Yuki – Mg czyli Mistrz gry, inaczej yuki to śnieg, płatek śniegu po japońsku  ,  jej zawdzięczamy eventy ona głównie się nimi zajmuje oprócz tego tworzy dialogi oraz questy jest uczennicą szkoły średniej.

Salem – To jest pan student , Mg Mistrz gry tworzy dialogi oraz questy , jest on w klanie Suesi,  bardzo fajny mg nikt nie narzeka, jego para oczu obserwuje forum.

DragonEmperor – Jest to pan student ,pomocnik , najlepszy znany   nam grafik pixel-artowy w Polsce. Twórca grafik używanych na mapkach.(też dziwny pan prawie nic o nim nie wiemy).

Perski – Pan student ,pomocnik , grafik pixel-artowy, tworzy do naszej gry przedmioty, postacie , potwory oraz tworzy też tilesety.  Dodam jeszcze że to bardzo fajny pan da się z nim pogadać itp.

Shinji – uczeń rzeczpospolitej Polski, pomocnik, tworzy grafiki przedmiotów postaci i potworków . najbardziej w naszej grze uczestniczy w dziale off – topic.

Furia Infernalis - To jest nasz pan pomocnik , mg inż .Architektury , angażuje się w robieniu miast margonem i bardziej skomplikowanych mapek , dużo myśli na temat wielu nowatorskich elementów gry jest  to ich pomysłodawca  , lubi grać w margonem po nocach ,jest on zagorzałym graczem uczstniczącym często na forum , to też jest nasz furiat.

Lawena – Ach ta Lawena rysuje nam  outfity   i to jakie  piękne ..  bez niej chodzilibyśmy w grze bez ubrań (nago) a ona przyszła na świat by nam robić outfity chociaż nie tylko po to … a tak ogólnie jest to mgr informatyk, pomocnik.

Europeus – Robi nam gazetkę z której możemy się dużo dowiedzieć o świecie margonem a tak ogólnie to jest on jej redaktorem jej czyli gazetki  ach co za myśli już wam przychodzą do głowy.

 

Sir Przemo , Beton Kid ,Maddox – twórcy naszej ziemi po której chodzimy w margonem  czyli mapek, na mapkach możemy znaleźć rzeczy które gracze wyrzucają lub różne  elementy gry które tworzą inni pomocnicy.

Sherkan - to nasz pan Mg da sie z nim pogadać na co dzień zamuje się dawaniem knebli,obserwowaniem forum oraz mut na czacie.

 Mg ,Smg oraz Pomocnicy :

Amai oraz Near - Są to pomoczniki , słodkie misiaki margonem Tak jak thinker powiedział xD Pomagają pilnować czatu forum itp. :D 

Grzesiek – uczeń gimnazjum rzeczpospolitej Polski, pisał eventy i questy wykonywał różne prace związane z grą na zlecenie smg oraz administratora jego zapamiętamy do końca naszych ślubów bo on je organizował nigdy go nie zapomnimy ! .

Xentisia – uczennica ucząca się na terenie polski, pisała dialogi, eventy  , questy, pomysłodawczyni gazetki margonem ona zrobiła jego pierwszy numer.

Famme Fatale - mgr inż. Architektury to jest pani jakby ktoś nie wiedział autorka miasta nithal oraz okolic i jeszcze wielu innych miast zrobiła oprawę  graficzną strony głównej oraz wyglądu interface gry.

Esteon – Doktorant matematyki , temu panu zawdzięcza się wielu uwag i pomysłów które zostały wprowadzone do gry oraz kilka Questów oraz npc.

Angor – student prawa ( pewnie został prawnikiem i nie miał czasu się zajmować grą ) napisał kilka fabularnych questów w nithal i okolicach.

Lili – studentka ( łoo pewnie jakaś ładna ) artystka w dodatku, rysowała grafiki postaci oraz przedmiotów, autorka kilku dialogów oraz questów w

Bebok i Adibilo - stworzyli razem parę questów

Izis – Studentka ( no wszyscy prawie to studenci, Spisek ! ) druga redaktorka naczelna i ilustratorka gazetki margonem .

Inni – Anagie (doskonała fabuła do 3 długich Questów ! ) , Lambert dawny mg .

Ppx – uczeń , twórca pierwszych mapek margonem.

RWX – tworzył najbardziej zalesione mapki takie jak Mythar i okolice strasznie skomplikowane te mapki.

Majin – Uczeń na terenie polski ,jeden z pierwszych grafików pixel-artowych , rysował przedmioty , postacie oraz zajączki (potworki).

KrzysieQ , Balduran , Scherii , Haldir –dawni twórcy ziemi w margonem (mapek) .

Zmieniony ( 06.09.2011. )
 
Polska scena gier MMO Najlepsze gry via www - rpg online! Najlepsze gry online w polskim internecie TOP50 Gry Najlepsze gry MMO w sieci :)   Gry MMO<www.rohanonline.pl Zespol Takt
 
30.08.2014.

Projekt i realizacja dla Margonem Fansite (2008):

System zarządzania treścią (CMS):

Zaprojektowano dla:

  • Mozilla Firefox

Zachowano zgodność z:

  • Internet Explorer (moduł zmiany wielkości czcionki nie obsługuje wersji IE niższych niż 7)
  • Opera (sporadyczne zaburzenia układu treści)
  • Apple Safari

Zastosowano:

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

kontakt glowna szukaj plus minus standard projekt (design) gora